Tieto

Již 8 let tvoříme marketingové strategie v oblasti HR. Z prostředí outdooru se komunikace postupně přesunula do digitálního světa. Dlouhodobě plánované strategie jsou doplňovány o nárazové požadavky.

 

O firmě

Tieto je největším dodavatelem IT služeb pro soukromý i veřejný sektor ve Skandinávii. S více než 2 000 zaměstnanci je jedním z největších zaměstnavatelů v oblasti IT služeb v České republice. Již několik let jsme hrdým partnerem společnosti Tieto v širokém spektru marketingových aktivit.

 

Úvod

Spolupráce s tímto klientem funguje na bázi každodenní mailové/telefonické komunikaci. Ta je doplněna o osobní jednání dle aktuální potřeby. Veškeré požadavky jsou vyřizovány skrze manažerku společnosti Pulary, která úkoly dále distribuuje na další členy týmu (produkci, grafiky, …). Klient tak jedná pouze s jednou kontaktní osobou, což zrychluje a zjednodušuje vzájemnou komunikaci.

 

Strategie

Dlouhodobá strategie – budování brandu, je doplňována o podporu externího i interního HR marketingu. Cílem pro rok 2017 je co nejefektivněji pokrýt online prostředí, zároveň dodržovat standardy korporátního manuálu a vytvářet tak poutavou grafiku, která bude zároveň snadno identifikovatelná a zapamatovatelná. Plánované online strategie jsou doplňovány o jednorázové požadavky jak na grafické výstupy, tak například na reklamní předměty. Cílovou skupinou (potenciální zaměstnanci) jsou nejen IT odborníci v Moravskoslezském kraji, ale také v kraji Jihomoravském (Pobočka Brno), Praze, příhraničních oblastech Slovenska a Polska.

 

Realizace v rámci kampaně

Online kampaně (Facebook, Adwords, Sklik), videa, billboardy, dopravní prostředky, tiskoviny, plakáty, reklamní předměty, rozhlasová reklama, široké spektrum grafických výstupů.

 

Adresa

Michálkovická 1229/159
710 00, Slezská Ostrava
Czech Republic

IČO: 25849093
DIČ: CZ25849093

Recepce

596 244 245
596 246 028

Office

737 245 811
737 245 812
737 245 813

E-mail

info@pulary.cz
Ukázat na mapě

Zpráva / Profil PULARY GROUP

Máte-li zájem o detailní informace o naší práci, kontaktujte nás.

info@pulary.cz

If it's a university or college, there are plenty of motives to hire a business for help to "write my essay for me". It could be that you are pressed for the time you have, or be adamant that your paper should be flawless. In either case it is best to choose any company with an established history of creating academic writing. PayForEssay writers have been evaluated and verified to prove their writing skills and knowledge. This is the site for you in the event that you're looking for essayists. essay writer are required by students writer for a number of motives. Firstly, it's convenient. It's as simple as you can A-B-C. select the level of academic writing you require, the kind of paper you want, the deadline and directions. Writers can be selected by their prior experience. After you have selected the writer who will finish your work all the process will take place with speed. Many students experience increased stress once they start college. They may feel stressed as they adjust to a new academic environment and handle complex financial matters. Utilizing a company that provides academic help to students like do my essay can make the transition easier and reduce your stress levels.