loader image

Schoeller Allibert

Společnost Schoeller Allibert vyvíjí, rozvíjí, navrhuje a vyrábí vratné přepravní obaly (RTP) více než 60 let. Má bohaté dědictví, které bylo vytvořeno od klíčových hráčů: Schoeller, Wavin, Perstorp, Arca, Linpac, Allibert, Paxton, Stucki. Dnes jsou evropským lídrem na trhu na světě.

Trhy: Zaměřují se na sedm klíčových segmentů: zemědělství, automobilový průmysl, potraviny a zpracování potravin, nápoje, maloobchod, průmyslová výroba a sdružování prostřednictvím našich zákazníků.

Produkty: Nabízí komplexní řadu standardních a na míru šitých řešení RTP pro balení v deseti klíčových segmentech produktů: skládací velké kontejnery, skládací malé kontejnery, pevné paletové kontejnery, přepravky na přepravky a přepravky, přepravní bedny a kapesní boxy na ruce, UN vědra, Skládací IBC, palety a panenky.

 

STRATEGIE

Definovat online podporu na produktovou nabídku společnosti na trzích ČR a SK. Budovat žádoucí SEO pozici. Tvořit programovou náplň akvizičních článků o produktech společnosti.

 

REALIZACE

Komunikace online bannerů, tvorba a nasazování akvizičních článků, komplexní online podpora. Annonční podpora produktů společnosti. Následný reporting.