Schoeller Allibert

Společnost Schoeller Allibert vyvíjí, rozvíjí, navrhuje a vyrábí vratné přepravní obaly (RTP) více než 60 let. Má bohaté dědictví, které bylo vytvořeno od klíčových hráčů: Schoeller, Wavin, Perstorp, Arca, Linpac, Allibert, Paxton, Stucki. Dnes jsou evropským lídrem na trhu na světě.

Trhy: Zaměřují se na sedm klíčových segmentů: zemědělství, automobilový průmysl, potraviny a zpracování potravin, nápoje, maloobchod, průmyslová výroba a sdružování prostřednictvím našich zákazníků.

Produkty: Nabízí komplexní řadu standardních a na míru šitých řešení RTP pro balení v deseti klíčových segmentech produktů: skládací velké kontejnery, skládací malé kontejnery, pevné paletové kontejnery, přepravky na přepravky a přepravky, přepravní bedny a kapesní boxy na ruce, UN vědra, Skládací IBC, palety a panenky.

 

STRATEGIE

Definovat online podporu na produktovou nabídku společnosti na trzích ČR a SK. Budovat žádoucí SEO pozici. Tvořit programovou náplň akvizičních článků o produktech společnosti.

 

REALIZACE

Komunikace online bannerů, tvorba a nasazování akvizičních článků, komplexní online podpora. Annonční podpora produktů společnosti. Následný reporting.

 

Adresa

Michálkovická 1229/159
710 00, Slezská Ostrava
Czech Republic

IČO: 25849093
DIČ: CZ25849093

Recepce

596 244 245
596 246 028

Office

737 245 811
737 245 812
737 245 813

E-mail

info@pulary.cz
Ukázat na mapě

Zpráva / Profil PULARY GROUP

Máte-li zájem o detailní informace o naší práci, kontaktujte nás.

info@pulary.cz

If it's a university or college, there are plenty of motives to hire a business for help to "write my essay for me". It could be that you are pressed for the time you have, or be adamant that your paper should be flawless. In either case it is best to choose any company with an established history of creating academic writing. PayForEssay writers have been evaluated and verified to prove their writing skills and knowledge. This is the site for you in the event that you're looking for essayists. essay writer are required by students writer for a number of motives. Firstly, it's convenient. It's as simple as you can A-B-C. select the level of academic writing you require, the kind of paper you want, the deadline and directions. Writers can be selected by their prior experience. After you have selected the writer who will finish your work all the process will take place with speed. Many students experience increased stress once they start college. They may feel stressed as they adjust to a new academic environment and handle complex financial matters. Utilizing a company that provides academic help to students like do my essay can make the transition easier and reduce your stress levels.