Refit

Společnost Beskyd Fryčovice, a.s., ze skupiny Agroměřín je předním českým producentem zeleniny, zeleninových salátů a čerstvých bylinek. Jednou z výrobkových řad jsou i zelenino-ovocné šťávy Refit, které jsou originálním výrobkem společnosti. V souladu s připravovanou inovací sortimentu šťáv a výrobní technologie jsme byli přizváni ke spolupráci v oblasti marketingové podpory.

 

Zadání a cíle

Zadavatel požadoval připravit a realizovat komunikační kampaň na zvýšení znalosti a podporu prodeje šťáv Refit. Kampaň měla podporovat jak stávající varianty Refitu, tak připravované novinky.

V rámci rámcového zadání byly nadefinovány tyto cíle:

  • Zvýšení znalosti čerstvých šťáv Refit
  • Podpora prodeje stávajících variant
  • Podpora launche nových variant

 

Strategie

Na základě situační analýzy, analýzy konkurence i dosavadním zkušenostem a znalostem o řadě Refit jsme navrhli strategii komplexní komunikace vybranými komunikačními kanály. Komunikační kampaň využívala zejména on-line komunikačních kanálů, vybraných lifestylových periodik a jejích online variant a vybraných in store aktivit. Jako primární cílovou skupinu jsme navrhli oslovit mladé lidi žijící aktivním životem, se zájmem o sport a stravování, a také rodiny s dětmi, opět zejména ty aktivnější, se zájmem o výživu.

Kampaň zahrnovala také efektivní B2B komunikaci, na začátku i v celém průběhu.

 

Výsledek

Byly navrženy nové atraktivní vizuály se zaměřením na dané cílové skupiny. Komunikace byla spuštěna zároveň jak v oblasti B2B, tak se zaměřením na konečného spotřebitele. Jako jeden z hlavních prvků kampaně byla vytvořena a spuštěna microsite stavyrefit.cz. V této chvíli kampaň ještě stále probíhá.

 

Použité nástroje

Microsite, B2B letáky, sociální sítě.

 

Adresa

Michálkovická 1229/159
710 00, Slezská Ostrava
Czech Republic

IČO: 25849093
DIČ: CZ25849093

Recepce

596 244 245
596 246 028

Office

737 245 811
737 245 812
737 245 813

E-mail

info@pulary.cz




Ukázat na mapě

Zpráva / Profil PULARY GROUP

Máte-li zájem o detailní informace o naší práci, kontaktujte nás.

info@pulary.cz

If it's a university or college, there are plenty of motives to hire a business for help to "write my essay for me". It could be that you are pressed for the time you have, or be adamant that your paper should be flawless. In either case it is best to choose any company with an established history of creating academic writing. PayForEssay writers have been evaluated and verified to prove their writing skills and knowledge. This is the site for you in the event that you're looking for essayists. essay writer are required by students writer for a number of motives. Firstly, it's convenient. It's as simple as you can A-B-C. select the level of academic writing you require, the kind of paper you want, the deadline and directions. Writers can be selected by their prior experience. After you have selected the writer who will finish your work all the process will take place with speed. Many students experience increased stress once they start college. They may feel stressed as they adjust to a new academic environment and handle complex financial matters. Utilizing a company that provides academic help to students like do my essay can make the transition easier and reduce your stress levels.