Continental

Společnost Continental AG byla založena roku 1871 v německém Hannoveru a v současné době patří se svými více než 208 000 zaměstnanci v 53 zemích světa k předním světovým dodavatelům automobilového průmyslu. Výrobní závody v  Brandýse nad Labem, Trutnově, Adršpachu, Frenštátě pod Radhoštěm a Jičíně jsou doplněny výzkumným a vývojovým centrem s celosvětovou působností v Ostravě. Zadání přicházejí z různých lokalit, od různých zadavatelů. Primárním úkolem našich manažerů tak je ve vzájemné spolupráci tyto úkoly zpracovat v souladu s danou koncepcí, dle předem naplánovaného a odsouhlaseného mediaplánu.

 

SHRNUTÍ

Když jsme odstartovali spolupráci se společností Continental Automotive v rámci šesti lokací (Ostrava / Brandýs nad Labem / Trutnov / Frenštát / Adršpach / Jičín). Úkol zněl jasně: Vizuálně sjednotit grafické výstupy a zároveň reflektovat rozličné potřeby jednotlivých závodů. Převážně se jedná o podporu HR aktivit.

 

STRATEGIE

Na začátku celoroční spolupráce je konkrétními závody schválen rámcový mediaplán, který odráží požadavky na komunikaci v jednotlivých měsících. Jelikož jsou všechny grafické výstupy realizovány v naší společnosti, mají jednotnou tvář, což doposud společnosti Continental Automotive chybělo. Současně jsou dodržovány specifické požadavky na oslovování cílových skupin (jak výrobní dělníci, tak vývojový inženýři). V mnoha případech je nákup médií efektivnější, protože se díky sjednocené komunikaci nakupují větší objemy, což ve výsledku vychází jednotlivé závody finančně lépe.

 

Realizace v rámci kampaně

Online komunikace (Adwords, Sklik), PR, lokální média, billboardy, variapostery, citylighty, dopravní prostředky, tiskoviny, plakáty, rozhlasová reklama, speciální eventy CEC Continental.

 

Adresa

Michálkovická 1229/159
710 00, Slezská Ostrava
Czech Republic

IČO: 25849093
DIČ: CZ25849093

Recepce

596 244 245
596 246 028

Office

737 245 811
737 245 812
737 245 813

E-mail

info@pulary.cz
Ukázat na mapě

Zpráva / Profil PULARY GROUP

Máte-li zájem o detailní informace o naší práci, kontaktujte nás.

info@pulary.cz

If it's a university or college, there are plenty of motives to hire a business for help to "write my essay for me". It could be that you are pressed for the time you have, or be adamant that your paper should be flawless. In either case it is best to choose any company with an established history of creating academic writing. PayForEssay writers have been evaluated and verified to prove their writing skills and knowledge. This is the site for you in the event that you're looking for essayists. essay writer are required by students writer for a number of motives. Firstly, it's convenient. It's as simple as you can A-B-C. select the level of academic writing you require, the kind of paper you want, the deadline and directions. Writers can be selected by their prior experience. After you have selected the writer who will finish your work all the process will take place with speed. Many students experience increased stress once they start college. They may feel stressed as they adjust to a new academic environment and handle complex financial matters. Utilizing a company that provides academic help to students like do my essay can make the transition easier and reduce your stress levels.