Stavba MSK

Soutěž „Stavba Moravskoslezského kraje“ je prestižní soutěž, probíhající již od roku 2006 a jejími vyhlašovateli je Svaz podnikatelů ve stavebnictví, Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků, Obec architektů, pobočka Ostrava a Moravskoslezský kraj. Soutěž “STAVBA MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE“ si našla své adekvátní místo v prezentaci stavebních firem, projektantů, architektů, zhotovitelů či investorů a stala se významným vyústěním stavebních realizací a projektů realizovaných na území MSK.

Naše společnost zajišťuje veškerou organizaci a produkci soutěže.

 

STRATEGIE a CÍLE

Strategií a cílem soutěže je vhodná prezentace a propagace kvalitních projektů a staveb, jakož i přiblížení nejlepších stavebních děl a jejich tvůrců, širší laické i odborné veřejnosti. Současně si soutěž klade za cíl zviditelnit projekční, dodavatelské a investorské subjekty, mající sídlo v Moravskoslezském kraji a své záměry v kraji realizují.

Soutěž má 6 kategorií:

  1. kategorie stavby občanské vybavenosti
  2. kategorie bytové domy
  3. kategorie rodinné domy
  4. kategorie průmyslové stavby
  5. kategorie dopravní, inženýrské a vodohospodářské stavby
  6. kategorie stavby realizované mimo území Moravskoslezského kraje

 

REALIZACE

Vizuál celé soutěže, inzeráty, bannery, FB, www, tvorba mediaplánu, akviziční činnost, komplexní organizace jednání s přihlašovateli, partnery, plánování a realizace prohlídek, organizace slavnostního galavečera, programová náplň. Grafika pozvánek, diplomů, odměn. Reporting.

 

PUBLICITA

Již od prvního ročníku, jehož slavnostní vyhlášení proběhlo v roce 2007 se v soutěži prezentovalo 457 staveb, z toho 236 staveb si odneslo ocenění v konkrétní kategorii a 13 staveb hlavní cenu GRAND PRIX. Do hlasování se za 13 let zapojilo přibližně 25 000 osob z laické veřejnosti a webové stránky soutěže doposud shlédlo přes 160 000 návštěvníků. Galavečer navštívilo na 4000 hostů. Tato čísla jsou důkazem velkého zájmu o tuto prestižní soutěž.

 

Adresa

Michálkovická 1229/159
710 00, Slezská Ostrava
Czech Republic

IČO: 25849093
DIČ: CZ25849093

Recepce

596 244 245
596 246 028

Office

737 245 811
737 245 812
737 245 813

E-mail

info@pulary.cz
Ukázat na mapě

Zpráva / Profil PULARY GROUP

Máte-li zájem o detailní informace o naší práci, kontaktujte nás.

info@pulary.cz

If it's a university or college, there are plenty of motives to hire a business for help to "write my essay for me". It could be that you are pressed for the time you have, or be adamant that your paper should be flawless. In either case it is best to choose any company with an established history of creating academic writing. PayForEssay writers have been evaluated and verified to prove their writing skills and knowledge. This is the site for you in the event that you're looking for essayists. essay writer are required by students writer for a number of motives. Firstly, it's convenient. It's as simple as you can A-B-C. select the level of academic writing you require, the kind of paper you want, the deadline and directions. Writers can be selected by their prior experience. After you have selected the writer who will finish your work all the process will take place with speed. Many students experience increased stress once they start college. They may feel stressed as they adjust to a new academic environment and handle complex financial matters. Utilizing a company that provides academic help to students like do my essay can make the transition easier and reduce your stress levels.