RBP, zdravotní pojištovna

RBP je největší regionální zaměstnaneckou pojišťovnou v ČR. V současné době registruje 433 tisíc pojištěnců, převážně na Moravě a ve Slezsku. Nabídka preventivních programů je přizpůsobena problémům lidí žijících převážně v Moravskoslezském kraji.

Úvod

Komunikace RBP směrem k jejím současným i potenciálním pojištěncům. Cílová skupina je velice široká a pestrá, proto se výstupy dají popsat jako celospolečenské.

 

Realizace

S klientem spolupracuje v pravidelných intervalech. Komunikujeme prostřednictvím bannerů na Seznam.cz a iDNES.cz, doplněno o dva příspěvky denně na FB profilu, sponzorované příspěvky a remarketing.

 

Strategie

Primárním cílem bylo efektivní zajištění facebookové podpory RBP vyzývající k přeregistraci pojištěnců, komunikovat možnost přeregistrace a bonusy, které BRP svým pojištěncům nabízí. Sekundárním cílem bylo získání nových fanoušků na stránce pojišťovny.

Byla vytvořena grafika použitá pro sponzorované příspěvky, bannery i billboardy. Největší prostor využíváme v prostředí FB stránky. Denně tvoříme dva příspěvky, jak grafiku, tak i textace. Dopolední příspěvky se vztahují ke konkrétním výhodám, odpolední jsou více ze života RBP.

Pomocí sponzorovaných příspěvků jsme počet fanoušků navýšili z 1111 na 2933 v období prvních dvou týdnů. Průměrný dosah příspěvků se pohybuje kolem 1500. Uživatelé a fanoušci se zapojují – příspěvky mají komentáře pojištěnců, generuje se organický obsah.

Veškerá online komunikace je zacílena na Moravskoslezský kraj, Zlínský, Jihomoravský a Olomoucký. Dalším kritériem cílení byly věkové skupiny.

 

Realizace v rámci kampaně

Nejen Facebook, ale i bannery, sponzorované příspěvky a také nástroje remarketingu, velkoplošná reklama, MHD prostředky.

 

Adresa

Michálkovická 1229/159
710 00, Slezská Ostrava
Czech Republic

IČO: 25849093
DIČ: CZ25849093

Recepce

596 244 245
596 246 028

Office

737 245 811
737 245 812
737 245 813

E-mail

info@pulary.cz
Ukázat na mapě

Zpráva / Profil PULARY GROUP

Máte-li zájem o detailní informace o naší práci, kontaktujte nás.

info@pulary.cz

If it's a university or college, there are plenty of motives to hire a business for help to "write my essay for me". It could be that you are pressed for the time you have, or be adamant that your paper should be flawless. In either case it is best to choose any company with an established history of creating academic writing. PayForEssay writers have been evaluated and verified to prove their writing skills and knowledge. This is the site for you in the event that you're looking for essayists. essay writer are required by students writer for a number of motives. Firstly, it's convenient. It's as simple as you can A-B-C. select the level of academic writing you require, the kind of paper you want, the deadline and directions. Writers can be selected by their prior experience. After you have selected the writer who will finish your work all the process will take place with speed. Many students experience increased stress once they start college. They may feel stressed as they adjust to a new academic environment and handle complex financial matters. Utilizing a company that provides academic help to students like do my essay can make the transition easier and reduce your stress levels.