FC Baník Ostrava

Fotbalový klub FC Baník Ostrava je se svými 4 tituly pátým nejúspěšnějším mužstvem u nás. Jeho tradice, historie, známost a úspěšnost je opravdovým fenoménem.
Je pověstný svou věrnou fanouškovskou základnou, která zasahuje do všech koutů České republiky. FCB je hrdou značkou našeho regionu, nedílná součást historie našeho fotbalu.

 

O KLUBU

FCB je známý svou prací s mládeží, která vychovala mnoho talentů a reprezentantů českého fotbalu s etablací v předních evropských klubech.
Síla Baníku je od začátku spjata s velkými klubovými osobnostmi a s věrností fanoušků, kteří byli silně spjati s klubem a tímto regionem.
Klub tvoří žádoucí koncepci partnerství založenou na dlouhodobé stabilitě a prosperitě.

 

STRATEGIE

Dlouhodobá strategie – budování brandu FCB, sjednocení výstupů, průběžná podpora všech výstupních aktivit a komunikačních prostředků směrem k fanouškům a partnerům FCB.
Celková žádoucí publicita klubu. Definice corporate identity klubu FCB.

 

REALIZACE

Sjednocení PR aktivit FCB, definice komunikačních prostředků – tiskové a online výstupy. Předzápasová grafika, zápasová grafika. Tvorba akviziční online grafiky.
Spolupráce s FAN Shopem, marketingovým a obchodním oddělením FCB.

 

Adresa

Michálkovická 1229/159
710 00, Slezská Ostrava
Czech Republic

IČO: 25849093
DIČ: CZ25849093

Recepce

596 244 245
596 246 028

Office

737 245 811
737 245 812
737 245 813

E-mail

info@pulary.cz
Ukázat na mapě

Zpráva / Profil PULARY GROUP

Máte-li zájem o detailní informace o naší práci, kontaktujte nás.

info@pulary.cz

If it's a university or college, there are plenty of motives to hire a business for help to "write my essay for me". It could be that you are pressed for the time you have, or be adamant that your paper should be flawless. In either case it is best to choose any company with an established history of creating academic writing. PayForEssay writers have been evaluated and verified to prove their writing skills and knowledge. This is the site for you in the event that you're looking for essayists. essay writer are required by students writer for a number of motives. Firstly, it's convenient. It's as simple as you can A-B-C. select the level of academic writing you require, the kind of paper you want, the deadline and directions. Writers can be selected by their prior experience. After you have selected the writer who will finish your work all the process will take place with speed. Many students experience increased stress once they start college. They may feel stressed as they adjust to a new academic environment and handle complex financial matters. Utilizing a company that provides academic help to students like do my essay can make the transition easier and reduce your stress levels.