Novinky

Podporujeme Ostrava City Marathon

Jsme hrdý komunikační a marketingový partner prestižního Ostrava City Marathonu, který startuje v neděli 22. 9. 2019

Kampaň v plném proudu

Aktuálně zajišťujeme koncepční mix médií pro našeho klienta RBP 213

Čtvrté vydání!

Připravili jsme již čtvrté vydání bulletinu pro náš milovaný FC Baník Ostrava

Všichni jsme Baník! 

Naše srdce stále bije pro Baník! Třetí číslo vydaného bulletinu FC Baník Ostrava

Rozšiřujeme portfolio

Do našeho portfolia nová zajímavá a členitá práce pro Střední průmyslovou školu a Obchodní akademii v Bruntále.

 

Další nové vydání!

Dnes čerstvé vydání nového bulletinu FC Baník Ostrava na odpolední zápas proti FK Teplice. Hlavně tři body! Jsme hrdí, že můžeme být u toho.

Dynamicky na online

Neustále pracujeme na tom, aby společnost Semperflex Optimit s.r.o. byla co nejvíce vidět.

 

Díky za důvěru!!!

Hrdost střídá radost. Nově zpracovaný bulletin našeho srdečního slezského klubu a spousta nové grafiky a komunikačních materiálů pro FCB !!!

Novinka pro Semperflex Optimit s.r.o.

Pro našeho klienta Semperflex Optimit s.r.o jsme vytvořili nové originální a kreativní komunikační materiály, které zaujmou i ty nejmenší.

13. ročník soutěže stavba msk

Ve čtvrtek 13. 6. proběhl slavnostní galavečer v kompresorovně Landek parku Ostrava. Vyhlášení výsledku a předání cen doprovázel bohatý a zajímavý program. Fotografie a výsledky soutěže naleznete zde.

„Oblékli“ jsme 49 do nového

Vyhlášená ostravská restaurace 49 si u nás objednala nové komunikační materiály pro své zaměstnance.

komunikační tiskoviny pro město Opavu

Opětovně jsme poslali do výroby sérii žádaných komunikačních tiskovin pro město Opavu

jsme hrdým hlavním komunikačním a marketingovým partnerem

I letos jsme hrdým hlavním komunikačním a marketingovým partnerem CZECHIA PRO. Mezinárodní soutěž v kulturistice a fitness se letos koná 8. června, která se koná v Ostravar Areně

Sdílíme další povedenou práci

Pro našeho staronového klienta společnostSemperflex Optimit s.r.o jsme dle zadání pracovali na novém grafickém i obsahovém pojetí HR marketingové komunikace

Spravujeme velké kampaně v rámci Google Ads

Pro našeho věrného klienta Schoeller Allibert, který letos slaví 25 let na českém trhu spravujeme velké kampaně v rámci Google Ads. PPC kampaně, poutavá grafika a kvalitní obsah je zaručeným cílem dobrého úspěchu.

Komunikační strategie pro Semperflex Optimit

Ucelená komunikační linie, která se prolíná všemi komunikačními prostředky. Už brzy se s ní můžete setkat u našeho „staronového“ klienta.

tvé výhody u rbp 213

Propagační kampaň Tvé výhody je momentálně v plném proudu díky PPC reklamám a online propagaci, kterou pro zdravotní pojišťovnu RBP spravujeme.

 

 

Schoeller Allibert je s námi online

Neustále pracujeme na tom, aby byli naší klienti maximálně spokojeni. Společnosti Schoeller Allibert zpracováváme PPC reklamy a PR aktivitu, aby byly jejich produkty co nejvíce vidět.

 

 

Zbrusu nový web G-Consult

Náš nový klient G-Consult, spol. s.r.o. se nyní pyšní novým vzhledem webových stránek, za kterým stojí naši nejlepší vývojáři a grafici.

Tiskoviny pro Continental

Pro našeho věrného klienta Continental Automotive jsme i letos připravili tiskoviny ke 12. ročníku veletrhu pracovních příležitostí Kariéra PLUS.

Pokračujeme s RBP 213

V březnu 2019 opět vedeme hlavní marketingovou komunikaci zdravotní pojišťovny RBP 213, která na konci roku 2018 změnila kompletně svou firemní grafickou identitu. Kromě outdoor kampaní na vozech MHD a billboardové podpory se zabýváme také online propagací včetně PPC reklam na Google.

 

 

Výstava „Stavba Moravskoslezského kraje“ pokračuje

Kino Kosmos Třinec se stalo další zastávkou putovní bilanční výstavy „Stavba Moravskoslezského kraje“. K vidění jsou vítězné stavby předchozích 12ti ročníků této unikátní a prestižní soutěže.

Ples architektů sršel noblesou a zábavou

V  Imperial Hotel Ostrava se 9. února konal prestižní 21. ročník Plesu architektů. Celý večer doprovázel Radek Erben a kapela Syrinx. Na plese mimo jiné proběhla škola tance Jakuba Mazůcha a vystoupil také zpěvák Ondřej Ruml. Tuto slavnostní událost měla pod taktovkou naše divize Pulary Event.

ostrava!!! city maraton v novém kabátě

Nový corporate identity včetně loga má od nás nyní tradiční ostravský maraton Ostrava!!! City maraton

 

Tiskoviny pro Semperflex

Našemu klientovi Semperflex  Optimit jsem dodali zbrusu nové komunikační tiskoviny. Součástí byl například i skládací tří stránkový letáček.

bilanční výstava soutěže „Stavba Moravskoslezského kraje“

V Městském domě kultury Karviná jste měli možnost vidět bilanční výstavu 12ti uplynulých ročníků soutěže Stavba Moravskoslezského kraje. Výstava mapuje kvalitní projekty a stavby již od roku 2007.

Představujeme vám našeho nového klienta

Naše portfolio klientů se rozrůstá a jsme potěšeni, že je mezi nimi také nadnárodní společnost Schoeller Allibert, která je evropskou jedničkou na trhu ve výrobě plastových obalů. Společnost si stejně jako my v PULARY zakládá na kompletním servisu a kvalitě.

 

Polanský v.i.p. ples

Hostinec Dělnický dům bude místem konání jubilejního 5. Polanského V.I.P. plesu. Našemu klientovi BM Servis jsme dodali tiskoviny – plakáty, bannery a vstupenky, abyste si mohli tuhle zábavu užít.

 

 

Tisková zpráva k soutěži „Stavba Moravskoslezského kraje“

13. ročník prestižní soutěže Stavba MSK 2018 je již v plném proudu. Moravskoslezský kraj vydal tisknou zprávu, kterou naleznete zde.

bannery na bíle

Počasí je venku jako z pohádky. Tak až pojedete lyžovat do naších krásných Beskyd nezapomeňte se koukat kolem sebe nejen na zasněžené stromy, ale i na bannery  na Bíle, které jsme s radostí dodali našemu klientovi.

Odstartovaly přípravy XXI. ročníku plesu architektů

V současnosti připravujeme již 21. ročník prestižního plesu architektů. Přípravy této akce jsou v plném proudu. Pod taktovkou Pulary Event je veškerá produkce a organizace.

Dárek pro čtenáře magazínu Patriot

U příležitosti 25. výročí založení společnosti, jsme se rozhodli obdarovat čtenáře Magazínu Patriot originálním a jedinečným kalendářem Pulary group, který je plný slev, výhod, služeb a konzultací zdarma.

13. ročník soutěže „Stavba Moravskoslezského kraje“

Sotva započaly práce nad 13. ročníkem stavba MSK, hned jsme v jednom kole. Máme naplánovanou schůzku vyhlašovatelů soutěže. Aktuálně mapujeme dokončené realizace zajímavých staveb, investičních a stavebních projektů na území MSK.

Pulary má výroční kalendář!

U příležitosti 25.výročí založení společnosti Pulary jsme pro vás připravili exkluzivní komunikační kalendář. Kalendář představuje naše služby oblasti marketingu a komunikace. Jako bonus získáte s otočením každé stránky speciální dárek ve formě bezplatné konzultace či služby.

XVI. Mezinárodní festival outdoorových filmů

I letos jsme měli mít možnost být hrdým komunikačním partnerem na XVI. Mezinárodním festivalu outdoorových filmů.

 

 

Lanyardy s novou grafikou

Stále je co doplňovat. Společnosti TIETO jsme tentokrát vytvořili 500 kousků nových Lanyardu s potiskem loga společnosti.

CISO kalendář na rok 2019

I v tomto roce se z naší produkce připravuje kalendář pro Centrum individuálních sportů Ostrava (CISO), který zaznamenává úspěchy jednotlivých sportovců, kteří jsou v ostravských a moravskoslezských sportovních klubech a jsou zařazení do olympijského programu.

Silniční konference v Ostravě

Ve dnech 17. a 18. října se v Ostravě konala 26. silniční konference, na které bylo možné zúčastnit se odborných přednášek a zhlédnout novinky v oblasti dopravní infrastruktury. Pulary zajišťovala produkci stánku pro pět významných společností: Viapont, Dopravoprojekt Ostrava, projektová kancelář Ossendorf, SHB a SHP.

Vánoce jsou za rohem

Pomalu nastává vánoční šílenství a my jsme v předstihu u toho. Společnostem Dopravoprojekt Ostrava a.s., Arpik Ostrava s.r.o., a Vysplan s.r.o., jsme dodali hromadu originálních komunikačních materiálů před koncem roku.

Tieto

Rodí se nová generace“ pro společnost TIETO jsme vytvořili nové upomínkové předměty pro nastávající maminky. Kvalitní novorozenecké body a bryndáčky s logem společnosti padnou každému miminku.

CISO kalendář 2019

Na světě je nový kalendář pro nastávající rok 2019, který jsme již tradičně produkovali pro Centrum individuálních sportů (CISO), jehož obsahem jsou ti nejlepší sportovci Moravskoslezského kraje.

Výroba kalendářů pro město Karviná

Pro město Karviná jsme letos produkovali merkantilní prezentační materiály. Ve výčtu jsou stolní a nástěnné kalendáře, na kterých se objeví známá i méně známá místa, která si jistě zaslouží pozornost a obdiv nejen místních občanů.

16. ročník největšího festivalu outdoorových filmů na světě

Více než 60, míst v Česku a na Slovensku, besedy, projekce filmů, výstavy fotografií, setkání s režiséry a mnohem více. To je Outdoor films 2018. Probíhá od 5.10. – 7.12. a Pulary je opět hrdým marketingovým a komunikačním partnerem.

Prestižní konference cec2018 v Brně

Dvoudenní konference pro nové zaměstnance společnosti Continental se tento rok konala v Brně. Na programu byly prezentace jednotlivých závodů, volná zábava či ochutnávka vína. Vše se vydařilo na jedničku a náš tým Pulary se již těší na další zajišťování produkce a realizaci podobných akcí.

Tématická kniha města Opavy

Pro statutární město Opava jsme zpracovali tématickou knihu mapující čtyři roční období života v tomto městě. Kniha se těší velké oblibě, o čem svědčí aktuální dotisk tiskovin z naší dílny.

Proběhl další ročník RunFEST Ostrava

Vysoká návštěvnost, stovky kilometrů v nohách a nové osobní rekordy mnoha závodníků. Nejen tak vypadal další ročník maratonu RunFest Ostrava 2018, kterému jsme i letos zajišťovali marketingovou kampaň.

Marketingová kampaň pro RBP

V měsících srpen a září jsme realizovali pro Revírní bratrskou pokladnu – Zdravotní pojišťovnu marketingovou kampaň, která zahrnovala jak klasické reklamní bannery, billboardy a letáky, tak také online reklamy a PPC kampaně.

Výstava 12 ročníků stavby MSK

V průběhu září proběhla v prostorách Krajského úřadu Moravskoslezského kraje výstava všech dvanácti proběhlých ročníků Stavby MSK. Mnoho návštěvníků si tak prohlédlo všechny projekty, které kdy toto ocenění získaly.

Webové stránky pro společnost arpik

Pro našeho klienta Arpik Ostrava s. r. o. jsme navrhli a vytvořili zbrusu nové internetové stránky, které zaujmou uživatelskou přívětivostí a neotřelým designem.

Vytvoření design manuálu pro klienta Stoklasa

Pro našeho klienta Stoklasa jsme vytvořili design manuál, v jehož rámci realizujeme mimo jiné dodávku grafických konstant na vozový park společnosti.

Příprava akce contiday

Pro našeho klienta Continental připravujeme akci CONTIDAY, při které bude možné navštívit vývojové laboratoře s názornými ukázkami a doprovodným programem a který proběhne 20. září v Ostravě.

Reklama na draka

Právě probíhá oblíbená roadshow Revírní bratrské pokladny Reklama na draka, u které zajišťujeme produkci a dohlížíme na bezproblémový průběh akce. Pro děti a jejich rodiče jsou připraveny aktivity na podporu zdraví a k tomu získají jako dárek dráčka pro podzimní radovánky.

slavnostní galavečer městské nemocnice ostrava

Po vítězství v tendru opětovně připravujeme pro Městskou nemocnici Ostrava slavnostní galavečer Den zaměstnanců 2018, který bude letos ještě významnější díky 170. výročí založení MNO.

Runfest Ostrava

Stali jsme se hrdým komunikačním a marketingovým partnerem této tradiční prestižní události, která se v Ostravě bude 23. záři 2018 konat již potřetí. Přihlášku a všechny další informace naleznete na www.runfest.cz

Entry conference brno pro společnost continental

Po vítězství ve výběrovém řízení jsme započali s přípravami na tuto prestižní akci pro společnost Continental, která se uskuteční 18. a 19. října v brněnském kongresovém centru Sono.

12. ročník soutěže Stavby MSK

Dne 14. 6. proběhl v industriálním Landek parku Ostrava 12. ročník slavnostního galavečera při příležitosti předávání cen Stavby MSK. Kompletní výsledky a fotografie z akce jsou přístupné na facebookovém profilu PULARY a Stavba MSK.

Netradiční zakázka pro Tieto

Obrátil se na nás klient Tieto, že by rád v těchto horkých dnech svým zaměstnancům poskytl osvěžující potěšení v podobě 2 000 kusů kopečkové zmrzliny pěti druhů. Chvíli jsme přemýšleli jak na to, a díky Dorty Ollies vše klaplo na jedničku.

Hutní projekt Ostrava

Byla spuštěna nová webová prezentace na míru vytvořena pro našeho klienta Hutní projekt Ostrava, a.s.. Stránky můžete zhlédnout na http://www.hutniprojekt.cz/.

Tieto

Při naší práci se nesetkáváme pouze s tradičními médii, ale také s moderní formou komunikace. Pro našeho klienta Tieto pravidelně zpracováváme grafiku týkající se vnitrofiremní komunikace na Ipadech.

Cement Hranice

Společně s naším grafikem jsme připravili vizualizaci produktu pro našeho klienta Cement Hranice, akciová společnost.

REVÍRNÍ BRATRSKÁ POKLADNA

I letos připravujeme komunikační projekt „Naše reklama na draka“, který startuje po prázdninách. Přestože je podzim ještě daleko, my už jsme připraveni.

Czechia Pro

Pro klienta Czechia Pro jsme vytvořili grafiku v podobě plakátů, letáčku a online bannerů na propagaci akce IFBB Diamond Cup Ostrava 2018, která se koná 9. června.

DOPRAVNÍ PODNIK OSTRAVA

Pro našeho klienta Dopravní podnik Ostrava jsme zajišťovali reklamní kampaň zaměřenou na akci „Vaše karta na nás platí“. V současné době se s námi navrženou kampaní můžete setkat, jak v online, tak i v offline prostředí.

REVÍRNÍ BRATRSKÁ POKLADNA

V měsíci březnu probíhala pod naší záštitou masivní online kampaň pro klienta Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna. Kampaň měla za úkol přilákat nové pojištěnce a stávajícím pojištěncům připomenout benefity, které mohou čerpat.

Stavba MSK

Již jsme ukončili sběr přihlášek pro letošní ročník soutěže Stavba MSK. Celkem bylo přihlášeno 31 staveb. Teď už jen vybrat výherce a ocenit je během slavnostního galavečeru.

Prestar, s.r.o.

Po několikaměsíční důkladné práci našeho programátora spouštíme novou webovou prezentaci společnosti Prestar. Na míru dělané stránky můžete shlédnout na www.prestar.cz

PLES ARCHITEKTŮ XX.

I letos jsme pořádali Ples Architektů, který byl ve stylu Jamese Bonda a Bond girl. Úžasný prostor Hotelu Imperiál podtrhl noblesu plesu.

REVÍRNÍ BRATRSKÁ POKLADNA

I v letošním roce spolupracujeme s Revírní Bratrskou Pokladnou a naši grafici připravují design pro všechny komunikační nástroje.

CONTINENTAL AUTOMOTIVE

11. ročník veletrhu Kariéra PLUS se blíží. Společně s Continental Automotive Vás zveme 13. března 2018 do Auly VŠB-TUO na veletrh pracovních příležitostí.

CREOMARK

Představujeme Vám CREOMARK, jednu z divizí PULARY Group, která Vám poskytne jistotu na Vaší on-line cestě. Více na creomark.com

Datacons

I letos jsme zpracovali exkluzivní kalendář pro společnost DATACONS. Jedinečnost tkví v originálních fotografiích pana majitele z cest po světě. Pomocí zpracování grafiky, kvalitní produkci a osobního poselství se stává kalendář jedinečným dárkem pro obchodní partnery.

Bivoj

Spotřebitelé jsou každodenně vystaveni mnohým vjemům a informacím. Správná koncepční grafická linie dodává produktům tolik potřebné zázemí.

Hochtief

Naše spolupráce s klienty je různorodá. Pro stavební společnost Hochtief pravidelně připravujeme informační cedule a zařizujeme jejich instalace. Na poslední z instalací si náš produkční tým udělal výlet na hrad Helfštýn.

REKLAMA NA DRAKA

Společně s Revírní bratrskou pokladnou jsme pracovali na kampani REKLAMA NA DRAKA 2017, která měla za cíl oslovit rodiny s dětmi. Posledním úkolem bylo vyhodnocení fotosoutěže. Vítězům gratulujeme.

Ciso

Pomalu se blíží konec roku a my tradičně v tomto čase přivádíme do života originální kalendář nejlepších moravskoslezských sportovců CISO.

NC LINE

Zahájili jsme spolupráci se společností NC Line, zabývající se kompletním servisem v oblasti zpracování plechů. Personalistům pomáháme s náborem nových zaměstnanců pomocí PR a nástrojů digitálního marketingu.

GrandPrix Pepa

Jako každý rok se naše kreativní dílna zaměřuje na hordy svalů. Jsme hrdým partnerem Grand Prix Pepa.1

Hochtief

Ne vždy je práce našich grafiků plná kreativních nápadů a výstřelků. Někdy je třeba držet se grafického manuálu stůj co stůj. Například u dlouhodobého klienta, společnosti HOCHTIEF. Cedule jsou prostě cedule.

CEC Ostrava 2017

Úspěšně jsme zvládli dvoudenní Continental Entry Conference Ostrava 2017. Oficiální program jsme doplnili teambuildingovou hrou a parádní afterparty. Jsme rádi, že se na takových akcích můžeme podílet.

CRAFT RUNFEST OSTRAVA 2017

Je nám potěšením být partnerem 2. ročníku Craft RUNFESTU. Jedninečný festival pohybu v centru Ostravy, silniční závod pro elitní běžce i běžecké nadšence bez rozdílu věku, závod v koloběhu.

Unex

Pro uničovskou strojírenskou společnost UNEX jsme vytvořili grafickou tvář jejich připravovaného eventu. Přejeme všem zaměstnancům, ať jim to běhá a těšíme se na další spolupráci.

Revírní bratrská pokladna

Již druhým rokem spouštíme kampaň s názvem Reklama na draka pro Revírní bratrskou pokladnu. Právě připravujeme roadshow, kterou bude provázet soutěž o hodnotné ceny.

Tieto

Pátým rokem zajišťujeme marketingový full service společnosti Tieto. Strategicky plánované kampaně jsou prokládány každodenní péčí o potřeby HR oddělení společnosti. Všechny grafické výstupy musí splňovat přísné podmínky korporátního manuálu, zároveň však musí být poutavé pro potenciální i stávající zaměstnance.

Edwards

V Lutíně jsme pro Edwards zorganizovali den otevřených dveří výrobních prostorů společnosti. Produkčně jsme připravili zábavné odpoledne pro děti i dospělé s účastí široké veřejnosti.

Continental Automotive

V rámci sjednocení komunikace celé korporace se zapojili závody ve Frenštátě pod Radhoštěm, Ostravě, Trutnově a Brandýse nad Labem. Od grafických výstupů v podobě inzerátů, přes online kampaň a spoty v rádiu až po billboardy.

Prospektor

Pro jeden z největších evropských e-shopů s modely a potřebami pro modeláře jsme vytvořili novou grafickou identitu a nový e-shop. Struktura a funkčnost e-shopu byla vytvořena na základě podrobného insightu cílové skupiny.

Uzenářství a lahůdky Sláma

Jedno z posledních uzenářství ve vlastnictví původních majitelů v České republice od nás dostalo do dalších let nadčasový design včetně nového katalogu a dalších materiálů. Příběh s počátkem v roce 1912 pokračuje.

Roko airplanes

Na konci roku 2016 se nám podařilo navázat spolupráci se společnosti Roko Airplanes. Tomuto výrobci letadel s celosvětovou působností vytváříme grafické výstupy a případně zajišťujeme jejich výrobu na té nejvyšší úrovni.

Stavba MSK

Akce s pevným základem a tradicí dekády neboli soutěž Stavba MSK. Soutěž umožňuje vyniknout stavbám v Moravskoslezském kraji. Zajišťujeme vše od plánování, oslovování staveb a sběr přihlášek, přes produkční věci a organizaci galavečera s vyhlášením až po hodnotící výstupy po akci.

Beskyd Fryčovice

Pro našeho dlouhodobého partnera Beskyd Fryčovice jsme připravili a realizovali podzimní kampaň na podporu prodeje klíčové komodity produkce – poctivých českých brambor, jejichž příběh byl základním kamenem celé kampaně.

MSK Letiště

Pro Letiště jsme ve spolupráci s MSK propagovali nové přímé linky do Itálie a Dubaje. Atraktivní grafika, akci vyvolávající bannery českých, slovenských a polských webech ve spojení se soutěží na facebooku měla za výsledek úspěšnou kampaň. A spokojené výherce, kteří měli možnost vyzkoušet nové letecké linky.

Exact Systems

Koncepční grafická linie vycházející z definovaného manuálu. Našemu významnému obchodnímu partnerovi realizujeme veškeré provozní tiskoviny, včetně reklamních a propagačních materiálů. Komplexní a ucelená agenturní činnost je našim hlavním cílem.

Bivoj

Začínáme budovat další příběh! Příběh značky Bivoj v našem podání ožívá a vypráví dlouhou historii poctivých uzenin ze Slezska, jejichž originální receptury se dochovaly až do dnešních dnů.

Kordárna

Jednička na českém trhu, dodavatel geotextilních tkanin a kordů. Na základě poptávky po inovativním elektronickém sdělení jsme tomuto klientovi zpracovali webové stránky, propagační video a elektronickou aplikaci na USB médiu.

Naše hospodyně

Začínající úklidové firmě jsme vytvořili funkční web, aktivní profil na facebooku, roll-up, vizitky a další tiskoviny, včetně dárkových poukazů. Výhodou spolupráce s malou firmou je flexibilita a schopnost reagovat a tvořit v reálném čase.

Stoklasa

Koncepční řešení od redesignu loga po nastavení celé vizuální komunikace. Jedním z nejčerstvějších počinů jsou polepy vozů obchodních zástupců. Hlavní ideou polepů je ztvárnění švů na voze. Tento grafický prvek patří mezi základní vizuály celé komunikace.

Hezky slezsky

Pro obchodní družstvo Tempo jsme realizovali upgrade a navrhli nový směr projektu Hezkyslezsky. V rámci on-line podpory byly vytvořeny webové stránky Hezkyslezsky.cz a stejnojmenný Facebookový profil. Tam jsme proaktivním řízením a systematickou PPC podporou vytvořili širokou fanouškovskou základnu.

Cement Hranice

Dlouholeté vazby se společností Cement Hranice v roce 2016 podpořila realizace celorepublikové reklamní kampaně zaměřené na dopravní prostředky a označení jednotlivých stavebnin, na které navazuje reklama v rádiu.

Revírní bratrská pokladna

V pravidelných vlnách spouštíme kampaň k aktuálním nabídkám a akcím RBP. Spolupráce se zdravotní pojišťovnou skýtá určitá úskalí při publikování informací. Také nabízí možnost využívat lidské příběhy pro snazší přiblížení značky a společnosti koncovým zákazníkům.

Datacons

Každoročně zpracováváme atraktivní kalendář. Unikátnost tkví v originálních fotografiích pana majitele z cest po světě. Pomocí zpracování grafiky, kvalitní produkci a osobního poselství se stává kalendář jedinečným dárkem pro obchodní partnery.

Adresa

Michálkovická 1229/159
710 00, Slezská Ostrava
Czech Republic

Recepce

596 244 245
596 246 028

Office

737 245 811
737 245 812
737 245 813

E-mail

info@pulary.cz
Ukázat na mapě

Zpráva / Profil PULARY GROUP

Máte-li zájem o detailní informace o naší práci, kontaktujte nás.

info@pulary.cz

© 2017 PULARY GROUP
website counter